В КНП “Рокитнянський центр ПМСД” працює сімейний лікар Лазар Т.І.

В Рокитнянському центрі первинної медико – санітарної допомоги працює сімейний лікар Лазар Тетяна Іванівна, яка в 1997 році закінчила Вінницький медичний університет. Після закінчення університету свою трудову діяльність розпочала в медичному закладі смт Рокитне. З 2005 року працює сімейним лікарем в Рокитнянському центрі первинної медико – санітарної допомоги, має першу кваліфікаційну категорію.

В світлі реалізації медичної реформи в районі з лікарем заключили 1796 декларацій. Кабінет лікаря забезпечено комп’ютерною технікою та разом з медичною сестрою Цісаренко Оксаною Михайлівною працюють над правильним веденням електронного прийому та виписуванні рецептів.

Лазар Тетяна Іванівна сумлінно ставиться до питань профілактики хвороб у процесі повсякденної роботи зі своїми пацієнтами і їхніми родичами. Забезпечує раннє виявлення захворювань. Організовує і проводить профілактичні щеплення населення. Бере активну участь у поширенні медичних знань серед населення, постійно удосконалює свій професійний рівень.