Ці сім ознак вказують на початок розвитку раку

Японські онкологи, проаналізувавши довгострокову статистику, назвали сім тривожних симптомів які вказують на явний ризик виникнення початкової стадії раку. Свій звіт вчені опублікували в профільному виданні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Новости Ю.

На думку дослідників, одночасна поява характерних симптомів свідчить про початок неконтрольованого ділення клітин в організмі людини. На початку варто звернути увагу на постійно підвищену температуру тіла незалежно від інфекційних захворювань. Показники термометра не перевищуватимуть позначку “38”, а значить і не особливо турбуватимуть потенційного хворого. На цьому тлі розвиваються головні болі в лобовій частині.

Два перших симптому тягнуть за собою надзвичайну сонливість, коли порушується з роками вироблений ритм життєдіяльності. Потім настає стадія, при якій кров з’являється в природних випорожненнях організму, на різних ділянках тіла промацуються ущільнення, так звані “вузлики”.

Несподівано придбані “родимки” також вказують на неблагополуччя в організмі.

Нагадаємо, раніше лікарі назвали миючі засоби, які викликають рак.

Раніше  фахівцями WebMD були зібрані кілька симптомів, які пов’язані з онкологією.

Людина може не здогадуватися, що чимось хворіє, але організм кожен раз подає їй різні сигнали.

Також повідомлялося, що американські вчені зробили революційне відкриття, яке дає надію на одужання онкохворимВони виявили особливий білок, який здатний запобігти розвитку онкологічних захворювань.