Названо головну причину появи раку у людей

Онкологічні захворювання часто викликані генетичними факторами, які від нас не залежать. Але за словами лікарів, причиною майже половини випадків є спосіб життя пацієнтів.
Американське видання “CA: The Cancer Journal for Clinicians” опублікувало результати дослідження про причини захворювання на рак, пише Народна Правда з посиланням на Вокруг Света.
Група вчених на чолі з доктором Фархадом Ісламі проаналізувала дані про онкологічні захворювання в США і підрахувала, який відсоток випадків був викликаний факторами, залежними від самого пацієнта.
Це, зокрема, куріння, вплив вторинного тютюнового диму, надмірна вага і ожиріння, зловживання алкоголем, низька фізична активність, недостатнє споживання фруктів і овочів, а також відвідування соляріїв.
За результатами дослідження, 42% з 1,5 млн всіх випадків захворювання раком у 2014 році були пов’язані з цими факторами.
Куріння стало причиною раку у 20% випадків – і це найвищий фактор ризику. Надмірна вага або ожиріння з показником в 8% посіли друге місце (в т.ч. 6,5% смертей). На алкоголь довелося 5,6% випадків і 4% смертей; на споживання червоного м’яса – 1,3%, а на малорухливий спосіб життя – 2,9%. А недолік в раціоні фруктів і овочів, чим грішать приблизно 90% американців, є причиною раку майже в 2% випадків.
При цьому якщо об’єднати кілька факторів відразу, то ризик значно збільшується. Так, надмірна вага, зловживання алкоголем, нездорова дієта і відсутність фізичних вправ сприяють розвитку раку майже в 14% випадків у чоловіків і в 22% – у жінок.
Дані тверезять. Але є і хороша новина: з 1991 року рівень смертності від раку в Америці знизився на 25%. І лікарі кажуть, що цей показник можна покращити ще більше, якщо люди відмовляться від шкідливих звичок, що сприяють розвитку онкозахворювань.
Ісламі і його колеги налаштовані оптимістично, оскільки їх дослідження показало, що значний відсоток випадків захворювання на рак і смертей можна уникнути.
“Якщо [люди] усунуть деякі з цих факторів, то зможуть істотно знизити ризик багатьох видів раку”, – говорить Ісламі.
Дослідники сподіваються, що отримані дані спонукають органи державних і федеральних властей вжити відповідних заходів. Наприклад, збільшать кількість зон, вільних від куріння, і почнуть активніше пропагувати здоровий спосіб життя.
А лікарі в свою чергу можуть частіше нагадувати пацієнтам про фактори ризику тих чи інших захворювань: як показують дослідження, це діє.
Нагадаємо, рак грудей посідає перше місце серед поставлених онкологічних діагнозів в Україні. Щороку в країні від неї помирає близько дев’яти тисяч жінок, серед яких чимало молодих. Але, за словами лікарів-онкологів, вони могли б жити, якби були уважнішими до свого здоров’я.
Нагадаємо, група американських вчених з Рочестера зробила сенсаційне відкриття. Дослідники відкрили протипухлинний ефект антиоксидантів епігалокатехін галат (Epigallocatechin gallate – EGCG), який міститься в зеленому чаї. Він припиняє розмноження ракових клітин , зокрема, в клітинах крові.
Нагадаємо також, науковці з Техаського університету у США винайшли диво-пристрій, який з точністю до 96% визначає ракову пухлину. І на цю “операцію” портативному апарату знадобиться менше хвилини. Пристрій, який усього за 10 секунд розпізнає у людини рак легенів, молочної та щитовидної залоз і яєчників, отримав назву MasSpec Pen.
Крім того, фахівцями WebMD (найбільший американський портал по темі охорони здоров’я та одночасно спільноти лікарів) були зібрані кілька симптомів, які пов’язані з онкологією. Людина може не здогадуватися, що чимось хворіє, але організм кожен раз подає їй різні сигнали.
Також ми писали про те, що група дослідників виявила, що підвищені дози вітаміну С і ніацину, або вітаміну B3, знищують стовбурові клітини раку. Опубліковане журналом Cell Biology International дослідження показало, що при впливі низьких і високих доз вітаміну C і ніацину на стовбурові клітини пухлин кишечника, дія протилежна.