Відбулась щотижнева нарада лікарів

У вівторок 24.12.2019 року  відбулась чергова нарада лікарів КНП «Рокитнянський центр ПМСД». Директор Центру –Яра Оксана Олександрівна доповіла про  епідемічну ситуацію на сьогоднішній день в світі та в Україні, а також про небезпечні інфекційні хвороби, що мають міжнародне значення та заходи їх попередження.

Із небезпечних інфекційних хвороб в Україні за 10 місяців поточного року зареєстровано 34 випадки захворювань на вірусні геморагічні гарячки. Згідно з інформаціями, наданими лабораторними центрами МОЗ України, заходи щодо попередження занесення  та поширення інфекційних хвороб, що  мають міжнародне значення проводилися у всіх регіонах. Матеріали про стан санепідситуацій та готовність госпітальних баз до  роботи в умовах виникнення небезпечних інфекційних хвороб, що мають міжнародне значення доводилися до відома органів виконавчої влади місцевого самоврядування (листи, довідки), в окремих випадках прийняті  розпорядження, рішення, також дана  проблема заслуховувалася  на засіданнях та різного плану  комісіях.

Другим питанням на повістці денні було  озвучення навчально-виробничого плану кафедри медичної статистики на 1-ше півріччя 2020 року.
Третім питанням,  Директор Центру доповіла про наявні  безкоштовні 7 путівок  до обласного дитячого санаторію «Поляна». Для бажаючих відпочити в санаторії, озвучено дати заїзду ( із 14 числа 2020 року)

Четверте питання , що піднімалося на нараді стосувалося дотримання протипожежної безпеки  в підпорядкованих закладах охорони здоров’я.
Доведено до відома, що кількість  декларацій, які укладено на сьогоднішній день складає 24321.

Також Директор Яра О.О. розповіла, що  16-17 грудня цього року  вона взяла участь у четвертій щорічній конференції «Вакцинація та спалахи в Україні».  Зоряна Скалецька, -міністр  охорони здоров’я України відкрила конференцію із темою Реформа охорони здоров’я. 200 українських фахівців і міжнародні експерти говорили про те, як не допустити спалахів дифтерії, кору та інших хвороб.

В 4-ті панельні дискусії слово мала Младена Качурець –заступник  міністра  охорони здоров’я України, яка підняла тему –  Імунізація  в медичній освіті.