В Рокитнянському центрі ПМСД працює лікар терапевт Красуля Тетяна Іванівна

В Рокитнянському центрі первинної медико – санітарної допомоги працює лікар терапевт Красуля Тетяна Іванівна, яка в 1978 році закінчила Чернівецький державний медичний університет. Після закінчення університету свою трудову діяльність розпочала в медичному закладі смт Рокитне. З 2013 року працює лікарем терапевтом в Рокитнянському центрі первинної медико – санітарної допомоги, має першу кваліфікаційну категорію.


В світлі реалізації медичної реформи в районі з лікарем заключили 2000 декларацій. Кабінет лікаря забезпечено комп’ютерною технікою та разом з медичною сестрою Семенютою Інною Валентинівною працюють над вдосконаленням по комп’ютерній грамотності та правильному веденню електронного прийому.

Красуля Тетяна Іванівна сумлінно ставиться до питань профілактики хвороб у процесі повсякденної роботи зі своїми пацієнтами і їхніми родичами. Займається первинним прийомом і оглядом пацієнтів при виникненні будь-якої симптоматики. Забезпечує раннє виявлення захворювань. Бере активну участь у поширенні медичних знань серед населення, постійно удосконалює свій професійний рівень.