Участь працівників Центру у семінарі-тренінгу

Семінар на тему «Застосування ІТ технологій для проведення досліджень, моніторингу управлінських рішень та безперервної медичної освіти в системі охорони здоров’я Київської області»

21.06.2018 року в поліклініці Київської обласної лікарні №2 відбувся семінар-тренінг на тему «Застосування ІТ технологій для проведення досліджень, моніторингу управлінських рішень та безперервної медичної освіти в системі охорони здоров’я Київської області». Семінар відвідали працівники комунального медичного закладу Рокитнянського району Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» юрисконсульт Бульвінська Анастасія Вадимівна та інспектор відділу кадрів Фартушняк Оксана Юріївна.

Семінар був присвячений навчанню лікарів, що в наш час є дуже важливим як для лікарів так і для пацієнтів, які отримують медичне допомогу.

На семінарі була презентована освітньо-інформаційна платформа «Аксемедін». CEO освітньо-інформаційної платформи «Аксемедін» Сошинський Сергій детально розповів про можливості програми, а саме щоденні завдання для лікарів, опитування, цікаві медичні статі, навчальні курси, події, а також про ідею створення даної програми.

Всі лікарі, які виявили бажання підчас проведення семінару зареєструватися на освітньо-інформаційній платформі «Аксемедін» були зареєстровані за допомогою менеджер проектів accemedin.com.

Завершив семінар керівник Департаменту розвитку бізнесу accemedin.com. Кідонь Валерій, який розповів про заохочення та альтернативи для лікарів які які примають участь у безперервному навчанні та обміні інформацією на освітньо-інформаційної платформи «Аксемедін».

В кінці семінару всі учасники отримали журнал «Дайджест».