Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Невизначеність та доказовість в клінічній практиці та управлінні первинною медичною допомогою»

Головний лікар Яра Оксана Олександрівна та сімейні лікарі Диба Андрій Іванович, Красуля Тетяна Іванівна, Осташевська Людмила Григорівна, Лазар Тетяна Іванівна взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Невизначеність та доказовість в клінічній практиці та управлінні первинною медичною допомогою»  у м. Києві, яка відбулась 30.11 – 01.12.2017 р. 

 

В перший день були проведені пленарні засідання у вигляді доповідей, серед яких: «Оцінка технологій в охороні здоров’я, зокрема в первинній медичній допомозі», «Міжнародний досвід проведення наукових досліджень на первинній ланці медичної допомоги», «Клінічні аспекти у роботі сімейного лікаря: сумніви і доказовість», «Взаємодія сімейного лікаря та спеціаліста».

На другий день відбулись секційні заняття які були проведені у вигляді майстер-класів. Один з яких провела президент УАСМ  Матюха Лариса Федорівна.

 У конференції взяли участь багато сімейних лікарів, а також фахівці з інших країн. Конференція дуже цікава і пізнавальна, було розкрито багато питань які допоможуть нашим лікарям в подальшій роботі.