Цистит: як харчуватись правильно?

Цистит – поширене запальне захворювання сечового міхура, що заподіює безліч незручностей і страждань, тому лікувати його треба, звичайно, під контролем лікаря і антибіотиками.

Однак, існують прості способи, які допоможуть підвищити результативність лікування.

Випивайте достатню кількість води, вона промиває сечовивідні шляхи і розбавляє концентрацію сечі, прискорюючи її виведення з організму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Натуральне лікування циститу

Журавлинний сік – одне з найвідоміших натуральних засобів лікування циститу та інших інфекцій сечовивідних шляхів. Він містить компоненти, що не дають бактеріям приєднуватися до клітин в сечовивідних шляхах, в ньому також є речовини, що володіють протизапальною і протибактеріальної дією.

Корисні будуть трав’яний чай, соки, морси, мінеральна вода. Головне, щоб збільшився обсяг вторинної сечі, яка механічним шляхом буде виводити бактерії та їх продукти життєдіяльності. У напої можна додати мед.

При циститі потрібно відмовитися від алкогольних напоїв, всього солоного, гострого і смаженого. Краще посидіти на молочно-рослинній дієті.

Завжди вибирайте натуральну спідня білизну, не захоплюйтеся стрингами і мереживами.

Ознаки циститу у жінок: часті позиви до сечовипускання при мінімальній кількості сечі; відчуття неповного випорожнення сечового міхура; біль, різь, печіння в кінці сечовипускання; помутніння, потемніння або домішки крові в сечі.