Семінар-практикум «Створення єдиного інформаційного простору у госпітальному окрузі та регіоні»

07.06.2018 року головний лікар Рокитнянського центру первинної медико-санітарної допомоги Яра Оксана Олександрівна разом із юрисконсультом Бульвінською Анастасією Вадимівною відвідали семінар-практикум «Створення єдиного інформаційного простору у госпітальному окрузі ті регіоні». Який організувала Українська асоціація розвитку інформаційних технологій у медицині.

Розпочав семінар виконавчий директор ТОВ «Медстар Солюшенс», який розповів про старт реформи охорони здоров’я його труднощі і досягнення.

Другим доповідачем був Віце президент Асоціації постачальників it- рішень для охороні здоровꞌя який розповів про Основні принципи створення єдиного інформаційного простору, а також про створення та впровадження електронної «Персональної картки» громадянина регіону.

 

Головний лікар Волноваського районного центру первинної медико-санітарної допомоги поділилася позитивним досвідом використання МІС з WEB доступом у роботі віддалених амбулаторій.

Завершив семінар представник із Німеччини який розповів про «Перший хмарний сервіс для зберігання, передачі, перегляду медичних зображень». Його позитивний досвід в інших країнах.

Дана система дозволить замінити розрізнені PACS системи, надасть лікарям та пацієнтам доступ до всіх досліджень пацієнта з його картки.

Захід був цікавим та корисним розширив кругозір головних лікарів про створення єдиного інформаційного простору у медичній сфері. В кінці семінару всі учасники отримали сертифікат про участь в семінарі.