Реформа в Рокитнянському районі

В Україні продовжує роботу кампанія «Лікар для кожної сім’ї», яка спрямована на те щоб всі громадяни могли обрати своїх лікарів і ніхто не залишився без якісної допомоги.

Нагадуємо що з квітня кожен житель району може звернутися в Рокитнянський центр первиної медико-санітарної допомоги для вибору лікаря і підписання декларації.

Список лікарів з якими можна заключити угоду є на сайтах: Роткитнянського центру ПМСД (посилання на сайтhttps://rokutcentr.pmsd.org.ua); Рокитнянської районної ради; Рокитнянської районної державної адміністрації, на стенді в реєстратурі або в газеті «Вісник Рокитнянщини».

Рокитнянським центром раніше вже була надана покрокова інструкція як підписати декларацію у системі “Електронне здоров’я”

Головний лікар Комунального медичного закладу Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Яра Оксана Олександрівна повідомила, що станом на 19 квітня 2018 в системі «Електронне здоров’я» зареєстровано 416 осіб.

Запрошуємо жителів звернутися до реєстратури Рокитнянського центру ПМСД для підписання декларації з лікарем.

На плакаті можна побачити покрокову інструкцію як обрати лікаря.