Про “Черговий кабінет”

Директор КНП «Рокитнянський центр ПМСД» Ярва Оксана Олександрівна інформує, що п.7 розділу ІV Порядку надання первинної медичної допомоги, в Рокитнянському центрі ПМСД створено «Черговий кабінет» для обслуговування населення поза годинами прийому лікарів, а також надання первинної медичної допомоги у вихідні, святкові та неробочі дні, що є спеціальною умовою надання медичних послуг, пов’язаних з ПМД, п. 5.

Графік роботи «Чергового кабінету»:

– ПН-ПТ – з 8.00 години до 17.00 години – прийом лікаря, з 17.00 до 8.00 – чергує фельдшер.

– Вихідні та святкові дні лікарем та фельдшером забезпечується повноцінний прийом пацієнтів з 9.00 по 17.00 годину.

Організація «Чергового кабінету» дозволяє вирішити проблему виїзду медичних працівників разом з поліцією для констатації факту смерті людини за місцем проживання, транспортом поліції.

Відповідно до Постанови КМУ від 21.11.2012 року № 1119 «Про норматив прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події», а саме п. 4 Критеріїв розподілу звернень залежно від стану пацієнта на екстрені та не екстрені, зазначено, що диспетчер оперативно – диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у разі відсутності пере направлення звернення, що належить до категорії не екстренних, до відповідного закладу охорони здоров’я первинної медико – санітарної допомоги, направляє до пацієнта бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги, що не виконує екстрені медичні виклики, протягом 1 години з моменту отримання звернення.