Оздоровлення дітей в санаторії «Поляна» в селищі Баришівка

Рокитнянським центром первинної медико-санітарної допомоги проводиться планова робота що до використання путівок для оздоровлення дітей до санаторію «Поляна» в смт Баришівка.

Організувала і підібрала пацієнтів сімейний лікар завідуюча амбулаторією ЗПСМ села Острів Папушой Надія Миколаївна.

Транспортування дітей забезпечував водій Ярош Петро Якович.

Медичний супровід забезпечила завідуюча ФАПом села Бирюки Косенко Юлія Петрівна.

Обласний дитячий санаторій “Поляна” розташований в мальовничому куточку на околиці “Дернівського” лісу, поблизу смт. Баришівка. Побудований для відпочинку і лікування дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, дихальної і серцево-судинної системи. Площадь закладу 5 га, на яких розміщений комплекс споруд для відпочинку та оздоровлення дітей. На його території розміщені лікувальні комплекси:

1) гастроентерологічне відділення;

2) фізіотерапевтичне відділення;

3) пульмонологічне відділення;

4) кардіоревматологічне відділення;

5) адміністративний корпус;

6) школа;

7) їдальня;

8) кінозал.

Вони з’єднані між собою. Тим самим є можливість потрапити в будь-який структурний підрозділ не виходячи на вулицю. Приймальне відділення і Ізолятор розташовані неподалік основного лікувального комплексу.

На території розташований комплекс спортивних, городки, ігрові майданчики, бігові доріжки.

Є чудовий літній кінотеатр, де діти зі своїми вихователями проводять культмасову роботу в теплий період року.

Санаторій працює автономно. Має свою котельню, комплекс водопостачання (дві свердловини, водонапірну станцію, резервуари чистої води, водонапірну вежу, комплекс каналізаційних споруд), пральню, комплекс господарських споруд (гараж, складської двір), комплекс енергопостачання.

Нещодавно на території санаторію побудована каплиця імені святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

В медичному центрі значна увага приділяється санаторно – курортному оздоровленню дитячого населення, особливо дітям – інвалідам, дітям з малозабезпечених та неблагополучних сімей. З початку 2018 року було оздоровлено 11 дітей.