Організація забезпечення ліками

 Пацієнти можуть отримати безоплатно ліки та вироби медичного призначення, вакцини та сироватки, які держава придбала . Закупівлі відбуваються як на рівні державних програм, так і коштом місцевих бюджетів.

Можливість забезпечення безоплатним лікуванням на такому рівні заклад має завдяки акумулюванню коштів на закупівлю лікарських засобів. Інформація про наявність лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених за бюджетні кошти, щотижня оновлюється на веб-сайті «Є ліки»

Сайт “Є ліки” створений спеціально для того, аби кожен пацієнт міг перевірити наявність лікарських засобів, придбаних за бюджетні кошти, у своїй лікарні. Адже є препарати, які мають надаватися пацієнтам безкоштовно, і це право зафіксоване на порталі у вигляді списків наявних у медзкладах засобів – від вати до лідокаїну.

В Рокитнянському центрі первинної медико – санітарної допомоги інформація про наявність лікарських засобів та виробів медичного призначення кожної п’ятниці оновлюється на веб-сайті «Є ліки» » (відповідно до наказу МОЗ України від 02.06.2017 № 509 «Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти»), а також на інформаційному стенді амбулаторії ЗПСМ смт Рокитне.